Krajalnica instrukcja obslugi

Krajalnica maga 612p to pozytywne urządzenie do krojenia wszelkiego typu żywności. Kształtuje się również do robienia produktów miękkich jak niektóre warzywa jak także do konkretnych jak sery. Dobre dokumenty i precyzyjne wykonanie zapewnia długą i prostą eksploatację. Konstrukcja maszyny pozwoli na mieszkanie jej w szlachetności i działanie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest nieświadoma i prosta, dzięki czemu inny człowiek że stać szybko wdrożony w tamto obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

Eron Plus

Krajalnica tworzona istnieje w dwóch grupach. Wersja standardowa urządzona istnieje w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy kłopotach z napięciem zasilającym w sieci. Krajalnica maga posiada zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w urządzeniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki owemu nie jest możliwe jego włączenie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są delikatne i praktyczne do przeprowadzenia w niedalekim okresie. Wystarczy po skończeniu pracy dokładnie oczyścić urządzenie z resztek efektów jak tłuszcz czy okruchy. Każde aspekty jak taca, pokrywa noża można szybko zdemontować oraz nie ma potrzeby używania żadnych narzędzi do tego. Krajalnica sprawdzi się także w krótszych biznesach kiedy również średnich zakładach, gdzie przerób materiałów jest na umiarkowanym poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to prawie 4500 złotych brutto. Do krajalnicy proste są też części zamienne w prostych cenach. Urządzenie odkłada się z wielu czynników, które mogą stać wymienione w przypadku uszkodzenia lub awarii. Zmniejszy to długofalowe koszty eksploatacji modelu.